Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Облаткова зустріч місіонерів облатів в Обухові E-mail
Понеділок, 29 січня 2018 15:28
1517134739_dsc_0270З 24 по 26 січня, у центральному домі Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні в місті Обухові відбувалась щорічна облаткова зустріч усієї Делегатури Місіонерів Облатів з України і Росії.
Зустріч розпочалась урочистою молитвою «Літургія Годин» у домашній каплиці, а після молитви почалася святкова вечеря з діленням облаткою та спільним колядуванням.
Наступний день почався з конференції, яку вів настоятель Делегатури о. Павло Вишковський ОМІ. Тема конференції: «Рік облатських покликань». У кожній із облатських спільнот України й Росії було визначено відповідальних за справу покликань. Після конференції відбулась Меса, яку очолив і виголосив проповідь єпископ Радослав Змітровіч ОМІ. Під його проводом відбулось урочисте відкриття і освячення Дому Милосердя, призначеного для служіння нужденним городянам Обухова.
Увечері після Адорації Ісуса в Пресвятих Тайнах облати мали змогу почути свідчення двох нових членів Делегатури, що почали свою місійну послугу на теренах нашої країни з вересня минулого року: о. Христофора Махельського ОМІ, який тепер працює в Полтаві і є відповідальним за душпастирство молоді ОМІ і о. Павла Шляхети ОМІ, який служить у парафії св. Миколая у Києві.
Богдан Кузьменко


Free Joomla Extensions

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino